Başarı Hikayeleri

Oto İsmail Otomotiv

Oto İsmail Otomotiv

Oto İsmail Otomotiv olarak, 1977 yılından bu yana otomotiv yedek parça sektörüne vermiş olduğumuz hizmetlerle anılmaktayız. 30.000 m² kapalı depolama alanlarımızda günde ortalama 1200 belge ile sevkiyat gerçekleştirilmektedir. Aktif ortalama 130.000 kalem ürün ile yapılan operasyonlar, 2014 yılından itibaren NetWM ile yürütülmektedir.

NetWM sayesinde yüklü gelen mal kabullerimizi hızlı bir şekilde raflara yerleştirebiliyoruz. Müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğu günümüzde gelen siparişlerin doğru ve hızlı bir şekilde sevk edilmesi NetWM ile kolaylaştı. Kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde eğitim süreleri çok kısaldı. Böylelikle bünyeye yeni katılan arkadaşların hızlıca operasyona dahil olmaları sağlandı. 200 kişilik personel ile yapılan tüm operasyonlar loglanmakta ve ilgili raporlar ile performansları takip edilmekte. Bu şekilde verimliliği çok yükseklerde tutmaya çalışıyoruz.


Vepa Group – New Balance

Vepa Group – New Balance

1967 yılında kurulmuş olan Vepa, bugün bünyesinde Armani Exchange, New Balance, Diadora, Sportsoul, Shiseido, Nars gibi markaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. 2017 yılında depolama süreçlerini bünyemizde sürdürmeye karar verdik ve NetWM ekibi ile bu yola çıktık.

Proje ekibinin kesintisiz ve hızlı dönüşleri ile canlıya geçmemiz tüm entegrasyonlar dahil 2 ay sürdü. Başarılı geçişin ardından halen süreçlerimizi iyileştirmeye devam ediyoruz. Ekibin yeniliğe açık olması ve açılan isteklere hızlı dönüş yapmaları bizi oldukça memnun etti. Pelitli’de bulunan 15.000 m² merkez depomuzda 30 personelimizle günde ortalama 900 sevkiyat yapmaktayız. Operasyonun her aşamasını anlık takip edip ilgili raporlara hızlıca ulaşabiliyoruz. Özellikle kargo entegrasyonları işimizin doğru ve hızlı olmasını sağladı.


Canlar Mekatronik

Canlar Mekatronik

1997 yılından beri Canlar Makina San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak yürüttüğümüz tekstil makinaları üretimimizi Canlar Mekatronik San. Ve Tic. AŞ. olarak sürdürmekteyiz. Kumaş Boyama, Bobin Boyama, Elyaf Boyama, Levent Boyama, Ramöz, Egalize ve Serbest Kurutma, Fularlı Kesme, Balon Sıkma ve benzeri tekstil makinaları başlıca ürünlerimizi oluşturmaktadır.

2014 yılında tanıştığımız NETWM şirketi ile Mal Kabulden, Üretime , Taleplerden , Sevkiyatlara kadar tüm süreçlerimizi yönetmekteyiz. Üretim aşamasında bir ürünün bileşenleri yaklaşık olarak 4.000 adeti bulabilmekte. Bu bileşenlerin yarı mamullerinin üretilmesi için ortalama 1.200 adet iş emri açılmakta. Bu iş emirlerinin hammadde taleplerinin karşılanması, operasyonların yönetilmesi, operasyonlar arası geçişlerin yönetilmesi süreçleri tamamen NetWM yazılımı ile gerçekleştirilmektedir.


Ofix.com

Ofix.com

Ofix.com; ofis kırtasiye, tüketici elektroniği, teknoloji sarf malzemeleri, gıda tüketim ürünleri, temizlik ürünleri, yapı market ve mobilya ürünleri, ambalaj ve hijyen ürünleri gibi ofis ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz online ofis marketinizdir. Yüzlerce markanın binlerce çeşit ürününe uygun fiyat avantajlarıyla sahip olma fırsatı sunan sitemizde, iş hayatımızda sıkça kullandığımız ürünleri bulabilir ve tüm ofis ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilirsiniz.

2014 yılında tanıştığımız NetWM yazılımı ile süreçlerimizi aşama aşama devreye aldık. Şu anda merkez depomuzda olan 10.000'den fazla kalem stoğu, Mal kabulden, sevkiyata kadar olan tüm süreçlerimizi NetWM üzerinden yönetiyoruz. Bize kazandırdığı en büyük fayda hız ve esneklik oldu. Ofix.com olarak müşteri memnuniyeti hep en ön safhadadır. Bu aşamada doğru ürünlerin doğru zamanda sevk edilebilmesine NetWM çok yardımcı oldu.


Arasta Bilgi Teknolojileri

Arasta Bilgi Teknolojileri

Arasta 2013 yılında, yayıncılık ve e-ticaret sektörlerinde deneyimli kadrosu ile sektöre artı değer katmak ve sektörün tüm ihtiyaçlarına yenilikçi, pratik çözümler üretmek için yola çıktı. Sonrasında Mart 2014 yılında, Kitabevlerinin ve çevrimiçi kitabevlerinin tedarik ve dağıtım sorununu çözmek ve Türkiye'nin her noktasına en geniş ürün yelpazesi ile en hızlı, en güvenli ve en iyi hizmet kalitesini sunmak için Emek Kitap Dağıtım portalını devreye aldı. Bugüne gelindiğinde ise aynı kanal üzerinden, Eganba.com, odakitap.com, okulalisverisim.com, kirmizikedi.com, Babil.com yıllar içerisinde bünyeye katıldı.

Biz NetWM ile 2014 yılında Emek Kitap kurulduğunda tanıştık ve halen çalışmaya devam ediyoruz. Ürün şirketin esnek ticaretine uyum sağlayarak 5 yıldır bizlere kesintisiz destek vermekte. Aynı depoda birden fazla şirketin stoğunu yöneterek operasyonun sağlıklı ve hızlı olması bizleri müşteri karşısında çok rahatlattı. Depo otomasyonu dışında kullandığımız sorter makinaları ile olan entegrasyonları da depo süreçlerimizi kısalttı. Yaklaşık 200.000 kalem stoğu 80.000 rafta 24 saat çalışma ile 350 personel ile yönetiyoruz. Bu süreçte ürünün kesintisiz çalışması ve kullanıcı dostu olması firmaya olan güvenimizi arttırdı. E-devlet belgeleri ve kargo firmaları ile direk entegrasyonları sevkiyat aşamasında hızlı yüklemeler yapmamızı sağladı.


Oxxo

Oxxo

1993 yılında ilk mağazasını Galeria Alışveriş Merkezinde açan Oxxo, bugün 6 farklı ülkede 50 mağazası ile bayan dış giyimde Türkiye’nin yüzü olmaya devam ediyor. NetWM ile 2011 yılında tanıştık. Merkez depomuzu ve tüm mağaza depolarını NetWM uygulaması ile donattk ve 8 yıldır sorunsuz şekilde kullanıyoruz. Uygulamanın kullanıcı dostu olması ve devamlı kendini yenilemesi ile süreçlerimizi her geçen gün hızlandırıyoruz.

2018 yılında Mağazalarımızı NetWM Android versiyonuna geçirerek cihaz bağımlılığından da kurtulduk. Tüm dünyaya Merkezden yaptığımız sevkiyatları ve mağazalar arası transferleri oturduğumuz yerden yönetmek bizlerin hızlı karar almasını sağladı. Süreçlere hakim yetkin personellere sahip NetWM ekibi ile her aşamada işlerimizi geliş