PAGETEL SİS. MÜH. SANÇ VE TİC.LTD.ŞTİ.

Pagetel, 2001 yılında% 100 Türk şirketi olarak kuruldu. ; O zamandan beri Pagetel, Türk Silahlı Kuvvetleri ve diğer ülke silahlı kuvvetleri için sığınaklar ve barınma sistemleri üretti. PAGETEL merkezi ve fabrikası İzmir-Türkiye'de bulunmaktadır. Bir sistem mühendisliği ve entegrasyon şirketi olarak Pagetel'in barınak tasarımı ve üretimi alanındaki deneyimi, her türlü "anahtar teslimi" ve "özelleştirilmiş" mobil sistemleri tasarlama ve üretme özelliğini sağlar.

"Anahtar teslim bir sistem" yüklenicisi olarak korunaklı, mobil ve yapılandırılmış sistemler sunmak için, Pagetel aşağıdaki alanlarda deneyim sahibidir:

  • Taşınabilir telekomünikasyon sistemleri tasarım, entegrasyon ve anahtar teslimi provizyonun uygulanması
  • RFI, EMI, EMP, TEMPEST, NBC tehditlerine karşı dayanma kabiliyetine sahip standart ve kişiye özel barınakların tasarımı ve montajı.
  • Özellikle taşınabilir askeri telekomünikasyon sistemleri için ekipman tasarımı ve üretimi (barındırma EMP / EMI koruması, klimalar, anten direkleri, taşınabilir troposkatter antenler, taşınabilir uydu antenleri vb.)

ÜRETİM KAPASİTELERİ

Doğrudan PAGETEL tarafından gerçekleştirilen üretim faaliyetleri, hammaddelerin, özel bileşenlerin ve dış kaynaklardan satın alınan aksesuarların montajı ve kaynak / perçinlemesinden oluşur. Barınak kabini tamamen monte edilip boyandıktan sonra, iç tesisatlar, kablo girişleri, iç kablolama ve ekipman montajları yapılır ve Müşterinin özel isteklerine göre özelleştirilir.

Yukarıdaki üretim alanlarına ek olarak depo ve depolama tesisleri bulunmaktadır. 400 m2 ofis / yönetim alanı, 4.000 m2 kapalı alan ve 3.700 m2 açık alan olarak ikiye ayrılan mevcut tesis ile yılda 200 sığınak üretme yetisi var.

Aşağıda, donanıma sahip barınakların üretiminde yer alan ana üretim faaliyetlerinin özeti yer almaktadır:

METAL FORE KESME;

PANEL YAPILARININ HAZIRLANMASI;

PANEL KOLTUKLARI VE BASIN TOPLANTISI;

KAZAN KURULU / KAYNAK;

RESİM;

KABLO GİRİŞLERİ VE İÇ KABLOLAMA;

EKİPMAN MONTAJI;

AKSESUARLAR KURULUMU;

NİHAİ TEST.