SEM LABORATUAR CİHAZLARI PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş

Sem Laboratuar Cihazları Pazarlama San. ve Tic. A.Ş., 1989 yılında merkez ofisi İstanbul`da olmak üzere kurulmuştur. Ankara ve İzmir ofisleri, Türkiye genelinde yaygın satış noktaları ve çalışanları ile kromatografi cihazları, spekroskopi cihazları, tamamlayıcı diğer cihazların satış ve satış sonrası destek konularında “Tam Hizmet” anlayışı ile hizmet vermektedir.

Sem Laboratuar Cihazları, teknoloji lideri firmalarla; başta sektör lideri ‘Agilent’ olmak üzere temsilcisi olduğu diğer şirketler aracılığıyla da hizmetlerini sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana giderek büyüyen firmamız bugün sadece Türkiye’de 190’i aşkın kişi ile ihtiyaç sahiplerine hizmet vermektedir. Satış ve satış sonrasında, eğitim ve teknik hizmet veren ekibimiz tamamıyla üniversite mezunu olup en az bir yabancı dil bilmektedir.

Sem Laboratuar’ın ulusal ve uluslararası alanda birçok kalite sertifikaları bulunmaktadır. Şirketimiz Türkiye’deki mevcut(TTK) mevzuatlara-yasalara uygun olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Son teknolojileri, trendleri ve uygulamaları, teknik bilgimiz ve sektör deneyimimizle harmanlayarak sizlere sunmaktayız. Uygulamakta olduğumuz projeler ve danışmanlık hizmetlerimizle siz değerli müşteri ve kullanıcılarımızın her zaman yanında yer almaktan gurur duymaktayız.