SUPPLEMENTLER

Dikey Vitamin Kozmetik ve Gıda Takviyeleri A.Ş.’nin bünyesinde kurulan, Supplementler olarak geniş ürün yelpazemizi, en iyi fiyat garantisi ve hizmet kalitesi ile sizlerle buluşturuyoruz.
Sporcu gıdaları konusunda sınırlı ürünler arasından seçim yapmak ve yüksek fiyatlarla alışveriş yapmak zorunda değilsiniz, Türkiye'nin neresinde olursanız olun sporcu gıdaları konusunda yanınızda supplementler.com var!

Supplementler.com sporcu gıdaları konusunda öncelikli tercihiniz!

Firmamız 2010 tarihinde Türkiye’nin en büyük perakende satış mağazasini açmıştır.

Supplementler.com sporcu gıdaları konusunda öncelikli tercihiniz! Mağazamızın sunmuş olduğu, üst düzey şifreleme altyapısına sahip farklı ödeme seçenekleri sayesinde en iyi fiyat garantisi sunduğumuz ürünlerimiz arasından dilediğiniz ürünü, dilediğiniz şekilde güvenle satın alabilirsiniz.
Ayrıca, sanal mağazamızdan fitness eğitmenleri tarafından yazılmış makalelere ulaşabilirsiniz.

Canli destek hattımızdan dilediğiniz ürün hakkında detaylı bilgi alabilir veya siparişlerinizden sonra ürünlerinizden en iyi verimi alabilmek için sipariş numaranızı bize göndererek kullanım programı alabilirsiniz.
Supplementler.com ekibi olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz.

Misyonumuz:

Müşterilerimize en iyi fiyatla, en kaliteli ürünü sunmak ve sporcu besinlerinin tüketimi konusunda sizleri bilgilendirmek, ürünleri en kısa zamanda müşterilerimize ulaştırmak, sporcu gıdalarının tüketimi konusunda eğitim görmüş ekibimizle siz müşterilerimize yardımcı olmak.

Vizyonumuz:

Müşterilerimizin sporcu gıdaları konusundaki tercih ettiği bir numaralı sanal mağaza olarak bu alandaki yeniliklerle sizlere hizmet vermektir.