AGRI SCIENCES TARIM VE İLAÇ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

Agri Sciences; Dünyanın çeşitli ülkelerinde kuruluş ve iştirakleri olan GMS HOLDINGS’in 2010 yılında İzmir’de faaliyetine başlamış bir şirketidir.

26.01.2010 tarihinde kurulmuş olan Agri Sciences; İzmir’in Torbalı ilçesi, Pancar mevkiinde 3.600 m² kapalı olmak üzere toplam 10.000 m² alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Üretim tesislerinde son teknoloji ekipmanlarla EC, SC, SL, WP, SP, WG, SG, ME/EW, CS, GR ve DF formülasyonları ile Bitki Koruma ve Bitki Besleme ürünleri üretimine devam ederken, veteriner ilaçları ve yem katkı maddeleri alanlarında da faaliyet göstermek için çalışmalarına devam etmektedir.

Agri Sciences; Türkiye pazarı başta olmak üzere Ortadoğu ülkeleri, Kuzey Afrika ülkeleri ve Orta Asya ülkelerinde aynı düşünce yaklaşımla faaliyet göstermektedir.

Agri Sciences; her alandaki uzman kadroları ile dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek yenilenen teknoloji ve ürünler yelpazesinde “Tarımda Yeni Yaklaşım” sloganıyla Türkiye ve dünyadaki gıda ve beslenme ihtiyaçlarına cevap verirken güvenli ve sağlıklı bir çevrenin oluşmasına katkıda bulunmayı da kendisine amaç edinmiştir.

Hedefimiz; tarım sektöründe uluslararası müşteri potansiyeli ile dünya lideri olmaktır. Biz bunu: ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve çalışmalarını sürdürdüğümüz ISO 17025 Laboratuvar Akreditasyonu Kalite Yönetim Sistemlerine bağlı kalarak; takım çalışması, kaliteli, yenilikçi ve güvenli ürün, hizmetler taahhüdü ile ve müşterilerimizin, iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlayarak başaracağız. Agri Sciences çalışanları olarak, dünya çapında tarım alanındaki tüm yenilikleri takip ederek “Tarımda Yeni Yaklaşım” sloganımızla “Tarımda Güvenin Adresi” olmaktır.