BAŞARI DAĞITIM

Yayıncılık sektöründeki faaliyetlerine 1959 yılında başlayan Altın Kitaplar, kitap dağıtım sektöründe 20 yılı aşkın satış, pazarlama, finans ve operasyon deneyimi olan ortakların bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Faaliyetlerine 4500m2 kapalı alanda 165.000' in üzerinde kitap çeşidiyle başlamış olup Türkiye geneline kitap dağıtımı yapmaktadır.

Yayın dağıtım sektöründeki hizmet kalitesini artırmak ve öncü firma olmak amacı ile kurulan Başarı Dağıtım; konusunda deneyimli yöneticileri, müşteri temsilcileri yanı sıra; gelişmiş e-ticaret web sitesi ve geniş araç filosu ile yayın dünyasının hizmetindedir.

Başarı Dağıtım Vizyon:

Yayıncılık sektöründe güvenilirliği, rekabetçi konumu ile tercih edilen, gelişime ve değişime önem veren, hizmet kalitesi ile sektörün önde gelen firması olmak ve ulusal bir marka haline gelmek.

Gelecek kuşaklara güvenilir bir kültür mirası bırakmak.

Başarı Dağıtım Misyon:

Sektörümüzde nitelikli rekabet ortamı oluşturmayı, müşterilerimize mutlak memnuniyet sunmayı amaçlar. İnsanlığa, çalışma arkadaşlarımıza, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumlulukla ülke genelinde birçok eserin okuyucularıyla buluşmasını sağlamak.