COSTER AEROSOL VALF SAN. A.Ş.

Firmamız, 29 Kasım 1976 tarihinde; Aerosol konusunda, dünyanın en büyük firmaları arasında bulunan Coster Tecnologie Speciali S.p.A Milano/Italy ile lisans anlaşması yapmış ve lisanslı üretici olarak 1976 yılında, AEROSOL VALF SANAYİ A.Ş. - Licensee Coster, Italy - ünvanı altında, Sanayi Caddesi No: 24 Kartal/İstanbul adresinde, ülkemizin en büyük valf imalat ve aeresol dolum fabrikası olarak faaliyete geçmiştir.

2002 yılı Ocak ayı itibariyle de Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi GEPOSB, Atatürk Bulvarı 7, Cadde 41400 / Gebze-KOCAELİ'nde yeni teknolojilerle donatılmış modern tesislere taşınmış; 21000 m² üzerinde 16000 m² kapalı tesisleri ile hizmet vermektedir. Bilgi toplumu hizmetleri için tıklayınız .

Firmamız, gerek valf imalatı, gerekse aerosol dolumu konularında; ÜRETİM KALİTESİ, KAPASİTESİ, GÜVENİLİRLİĞİ, İLGİLİ KANUNLARA ve AVRUPA AEROSOL DOLUM STANDARTLARINA UYGUN üretimi ile, ülkemiz sanayiinde 26 SENEDİR hizmet veriyor. Kuruluşundan bu güne; kaliteye verdiği önemin bir sonucu olarak, firmamız, ISO-9002Standardına kısa sürede uyum sağlamış ve ülkemizde, ISO-9002 Belgesini alan 113. firma olmuştur (Temmuz 1994). Firmamız ayrıca FEA'ya (Federation European Aerosol) bağlı Türkiye ASAD (Aerosol Sanayicileri Derneği) üyesidir.

Üretimimizde bulunan valf çeşitlerimiz; ülkemizde üretimi yaygın olarak yapılan ürün çeşitlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelik ve türlerdedir. Ayrıca özel ihtiyaç duyulan diğer valfler, firmamız tarafından İtalya Coster'den ithal edilerek müşteri hizmetine sunulmaktadır. Aerosol Valf Sanayi A.Ş. Licensee Coster'in sahip olduğu teknoloji, kapasite imkanları ve

ISO-9002 kalite güvence sistemi ile yıllardır yurtiçi ve yurtdışındaki en büyük Kozmetik ve İnsektist üreticilerine; aerosol valfi, aerosol dolumu, yarı mamul ve pompalı valf ürünleri ile hizmet vermektedir.