DOAPARK

Çocuk oyun gruplari, açik alan fitnes spor aletleri, kent mobilyalari ve kauçuk zemin kaplamalari sektörlerinde 15 yılı aşkın bir tecrübe ve birikimi ile DOAPARK Türkiye ve dünyanın birçok ülkesindeki müşterilere ürünlerini sunmaktadır.

DOAPARK uluslararası piyasada geçerliliği olan kalite belgelerinin (TÜV, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001) gerektirmiş olduğu standartlarda üretim yaparak bu belgelere sahip olmaya hak kazanmıştır. İstanbul'da 11.000 m2' lik üretim tesislerinde en kaliteli hizmeti uygun koşullarda sunmaktadır.

DOAPARK şirketler grubu uluslararası alanda Fransa'da DOAPARK France SARL, Hollanda'da DOAPARK Netderland BV ve Kanada'da DOAPARK CANADA Inc. Şirketleriyle ülkemizi başarı ile temsil etmektedir.

Üretim aşamasında seçilen tüm malzemelerin Avrupa EN 1176 standartlarına uygun olması, hammadde seçiminden boya kimyasallarına kadar her malzemenin insan sağlığına zarar vermeyen, güvenlik ve sağlamlık açısından üstün bir kaliteye sahip olması, üretim sürecindeki önceliklerimizdendir. Ürünlerimiz çocukların sağlığı ve Çevre ile dost olan, polietilen maddesiyle üretilmektedir.

Oyun grupları, tahterevalli, salıncak ve kauçuk yer kaplamalarıyla ilginizi çekeceğini düşündüğümüz TUV, TSE güvenlik belgeli uluslararası standartlarda üretilmiş ürün yelpazemiz çocuklarımızın gelişimlerini sağlamaları için yardımcı olacak, diğer kurumlarla farkınızı belirginleştirecektir.