FUJITSU GENERAL KLİMA

Fujitsu General’in kökleri 1936’da kurulan Yaou Shouten LTD’ye uzanmaktadır. Şirket, ilk üretim tesisinin 1955’te Kawasaki’de açılmasının ardından, 1960’da klima sektörüne dair faaliyetlere başlamıştır. Fujitsu General, 1971’den beri uluslararası etkinlik göstermektedir.

Dünya üzerinde 12 satış şirketi, 6 üretim tesisi bulunan Fujitsu General, kullanım kolaylığı ve çevre dostu teknolojileriyle dünya çapında kabul gören ürünler geliştirmeyi ve satmayı sürdürmektedir. Fujitsu General, sahip olduğu uluslararası deneyim ve köklü tecrübeyle dünyanın dört bir yanındaki üretim tesislerini, test laboratuarlarını ve satış ofislerini yönetmektedir.

Üretim, satış ve servis ağlarıyla 5 kıtaya yayılan Fujitsu General her zaman çevreye duyarlı, doğa dostu teknolojiler geliştirir. Kyoto ve Montreal Protokolleri doğrultusunda ozon tabakasına zarar vermeyen ve küresel ısınmaya neden olmayan ürünler geliştirmeyi amaçlar.

Klima teknolojileri tarihinde birçok ilke imza atıp yeni ufuklar açan, ürün tasarımları dünyaca ünlü ödüllerle takdir gören Fujitsu General, dünyanın en çok tercih edilen klima markalarından biridir.