GÜVEN-EL

Son yıllarda özellikle aerosol dolum sanayi & kozmetik kapakları ve aksesuarları ile sektöründe öne çıkan firmamız, her sene üretimini ve ürün çeşitliliğini arttırarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Plastik ve kalıp sektöründe deneyimi ile öncü kişiliğini koruyan Güven-El, müşteri memnuniyetini kurumsal yapısı ile desteklemeyi bir ilke olarak kabul ederek, TÜRKİYE ekonomisine olan katkı sağlamaktadır.

Ağırlıklı olarak kozmetik sektörü başta olmak üzere yaşamın her alanında kullandığımız farklı özelliklerdeki ürünleri sizlere sunmaktayız. Araştırmalarımız sonucunda kayıt edilen teknik verilerin analizi ile ürün geliştirmeye ve global pazara yenilikler sunmaya devam edeceğiz. Lider firma olmanın sorumluluğu ile ticari kaygılar ile hareket etmeyen markamız, istihdamın sağlanması ve eserler üretmek amacı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ulusal ve uluslararası bütün platformlarda yer alan, ürün geliştiren, üretim yapan bir markamızın yükü bizleri korkutmamakta, aksine motive etmektedir. Bu motivasyon ile daima dinamik, daima güçlüyüz...