KALE GIDA A.Ş.

Çanakkale, Bandırma, Burhaniye, İzmir bölgelerindeki depolarının yanında Bursa ve Denizli depolarını da hizmete koyarak tüm Güney Marmara, Ege ve Batı Akdeniz bölgesindeki perakende noktalarına hizmet vermeye başlamıştır.

1974 Yılından beri Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Satış ve Pazarlamasında Çanakkale’de doğan ve bugün Güney Marmara, Ege ve Batı Akdeniz’e kadar uzanan hizmet ağında bulunan 11 il, 12.000 müşterisine   6 ana depo, 4 cep depo ile 190 araçlık filosuyla 300 personeliyle sektöründe lider ve öncü oyuncularından KaleGıda A.Ş. dünden bugüne büyüyerek yatırımlarına devam etmektedir.

KaleGıda her zaman içinde bulunduğu dağıtım sektörünün örnek kuruluşu olarak, ülke ekonomisine ve çevresindeki gelişime katkıda bulunmaya devam eden bir anlayışla hareket etmektedir.Özellikle bölgesinde üretilen ürünlere portföyünde ağırlık vermiş,bu ürünlerin dağıtım bölgesinde bulunan 11 ilde satışını yaparak tanıtımını sağlamaya özen göstermiştir.

Stratejik hedeflerimiz doğrultusunda güçlü adımlarla ilerlemeye ve sınırların ötesinde sürdürülebilir büyüme vizyonu ile 2014 yılına kadar istihdamımızı 1.000 kişiye çıkararak 17 il,17.000 müşterimize hizmet vermeye ve 1.000.000.000 TL ciro hedefimize ulaşmak için, yeni yatırımlar yapmaya kesintisiz olarak devam edecektir.