KAPP

1977 yılından bu yana endüstriyel mutfaklarda kullanılan set üstü malzeme imalatı yapan KAPP, bugün 45 ülkeye ihracatı, yurtiçinde 141 seçkin bayisi ile sektörün lider firmaları arasındadır.

Sadece paslanmaz çelik pişiriciler ile başladığı ürün gamını, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda Ar-GE çalışmalarıyla geliştirerek-standartlarından ve kalitesinden taviz vermeden- hazırlık, açık büfe, bar, restaurant ve içecek ekipmanları üretimiyle zenginleştirmiştir.

Bu yelpazeyi daha da açarak, esnaf lokantasından 5 yıldızlı otellere kadar tüm mutfakların her türlü ekipman ihtiyacına cevap verebilecek ürün çeşitliliğine sahip olmak; KAPP MUTFAK’ın hedefleri arasında ilk sırayı almaktadır.

İmalat kapasitesini son üç yılda arttıran KAPP yeni ve yenilikçi ürün modelleriyle, mutfaklarda işlevsellik ve kullanım rahatlığının yanı sıra sunumlarda da görselliğin önemini her yeni ürün tasarımında ön plana çıkarmaktadır.

Tüm bu çalışmaları yaparken, Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen Şefleriyle işbirliği içerisinde sektörün nabzını tutan KAPP, yüksek teknolojiyi nitelikli insan gücü ile birleştirdiği İzmir deki 25.000 m² alan üzerine kurulu fabrikasında dünya standartlarında üretim yaptığını uluslararası belgeleriyle de kanıtlamaktadır.

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği değeri her fırsatta dile getiren KAPP, Aşçılık Okulları, Meslek Liseleri, Üniversiteleri ve Aşçılık Derneklerini; fuar, proje ve yarışmalarında sponsor olarak desteklemektedir.