KENT DIŞ TİCARET

2011 yılında kurulan  Kent Dış Ticaret, Türkiye'de yerli ve ithal ürünlerle ulusal mağaza ve zincir marketlere ürün tedarik etmeye başladı

2011 yılında, Türkiye'de SUSEB markası ile büyük marketlere su sebili ve termos  ürünleri satışına başladı.

2012 yılında, Türkiye'de 16 yıllık deneyimi olan DIJITSU markasını bünyesine katarak elektrikli ev aletleri ve elektronik cihaz satışına başladı.

2012  FORUM Markası Kuruldu.
Firma, Türkiye'de FORUM markası ile büyük marketlere ürün satışına başladı.

2012  vinix Markası Kuruldu.
Firma, Türkiye'de vinix markası ile büyük marketlere ev eşyası ve züccaciye  satışına başladı.

2012  ATS ATIK TEKNIK SERVIS Kuruldu.
Merkezi Istanbul'da bulunan ve tüm Türkiye'de 70 ilde 130 noktaya  yayılan teknik servis ağı ile, müşterilere daha hızlı, etkin, güvenli, kolay erişilebilir ve sürekli hizmet vermeye başladı.

2013  Zincir Marketlerle PL ürün distribütörlük anlaşması imzalandı.
Firma, Türkiye'de DİJİTSU &FORUM & VİNİX markalarıyla su sebili, vantilatör,…başta olmak üzere çeşitli  ürünlerle, elektronik ve küçük ev aletleri alanlarında Türkiye'de ciddi bir Pazar payına erişti.

Değişime açık, sağladığı ürün, hizmet kalitesi ve çalışma ahengi ile dış ticaret, satış ve pazarlama sektöründe uluslararası alanda en iyi şirketlerden biri olmaktır.

Kent Dış Ticaret, sağlıklı ve sürdürülebilir bir gelişme için, evrensel kalite ve standartlarda ürünler / hizmetler sunarak, tedarikçilerinin, çalışanlarının ve ulusal / uluslararası müşterilerinin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamayı amaçlamaktadır.