LAHUR MARINE LİMİTED ŞİRKETİ

Lahur Marine Limited Şirketi, Lahur Ticaret’in otomobil yedek parça sektöründe edindiği 35 senelik tecrübe ve birikim ile, 2002 senesinde kurulmuştur.

Lahur Marine, perakende malzeme satışı ile başladığı ticaret hayatını 2004 - 2009 yılları arasında tekne imalatı ile desteklemiştir. Tekne imalatı ile kendi malzemelerini ithalata ve toptan malzeme satışına başlayan firma, Karşıyaka’da mülkü kendine ait 620m²’lik işyerini 1500 m²’ye büyüterek Aralık 2009 itibari ile sabit 9.000 kalem stoğa ulaşmıştır.

Stoğunda bulunan ürünler arasında Şişme botlar, 2 ve 4 zamanlı dıştan takma deniz motorları, içten takma motorlar, gps ve balık bulucu elektronikler, tekne boya ve kimyasalları, tekne temizliği ve bakımı için ürünler, usturmaçalar, can yeleği ve simitleri, halatlar, zincirler, çapalar, güverte ve kabinde kullanılan çeşitli teknik malzemeler, dümenler, havalandırma ürünleri, her ihtiyaca cevap verecek paslanmaz çelik malzemeler, balıkçılıkla ilgili her çeşit malzeme (olta kamışları ve makinaları, misina, iğne, suni yemler, kurşunlar vs.) , balık ağları, serbest dalış ile ilgili ürünler (palet, gözlük, şnorkel, kıyafet vs.) , yelkencilikte kullanılan, ihtiyaç duyulan malzemeler yer almaktadır.

Denizdukkani.com ile 2009 itibariyle online deniz malzemeleri satışına başlayan Lahur Marine, hizmet kalitesini ön planda tutarak deniz ile ilgili tüm ürünleri, en iyi fiyata, en hızlı şekilde internet kullanıcılarına sunmayı ve perakende sektöründeki başarısını e-ticaret sektöründe de devam ettirmeyi hedeflemektedir.